Kuidas Liha Lõhnast Lahti Saada

Sisukord:

Anonim

Kõigil toodetel on kindel säilivusaeg ja lihatooted pole erand. Kui liha hakkab ebameeldivalt lõhnama, on selle parandamiseks mitu võimalust. Kui see lõhnab aga liiga tugevalt ja karmilt, visake see kohe minema, vastasel juhul võivad tagajärjed olla väga ebameeldivad.

Samm 1

Loputage lihatükk põhjalikult külmas vees. Riivi sinepiga igast küljest, pane kastrulisse, kata kaanega ja jäta 2-3 tunniks seisma. Pärast seda võite hakata seda keetma.

2. samm

Valage hästi voolava veega pestud lihatükk punase veiniga, soovi korral lisage näiteks mitmesuguseid vürtse, tüümiani või rosmariini. Jätke see umbes 1-2 tunniks. Sellist liha on kõige parem kasutada praadimiseks.

3. samm

Pange pestud lihatükk kastrulisse, katke granaatõunamahlaga ja leotage umbes 1-2 tundi.

4. samm

Ebameeldiva lõhna kõrvaldamiseks leotage liha 3 tundi kaaliumpermanganaadi nõrgas lahuses, seejärel peske külmas vees ja alustage küpsetamist.

5. samm

Hõõruge pestud liha põhjalikult kõigist külgedest, kõigepealt rohke suhkru ja seejärel soolaga ning laske istuda umbes 30-40 minutit. Seejärel loputage lihatükk hästi külmas vees.

6. samm

Valmistage mahe kummelitee ja jahutage. Vala selle puljongiga põhjalikult pestud lihale, lisa väike kogus suhkrut ja lase seista umbes 20–30 minutit. Enne küpsetamist loputage liha soolaga maitsestatud vees.