Kuidas Valmistada Mokkakreemi

Sisukord:

Anonim

Üllatavalt delikaatset klassikalist Baieri magustoitu saab lauale pakkuda iseseisva maiusena või võite sellega vahvlikoonuseid täita või valmis koogikihte määrida. Ükskõik, mille valite, hindavad teie külalised peene kohvi ja šokolaadi kombinatsiooni.

Samm 1

Valage želatiin klaasi külma veega, seiske 40-60 minutit, et paisuda. Seejärel kuumutage pidevalt segades keemiseni. Kurna.

Pisut sooja piima, lahustage selles kohv. Lisa vanillisuhkur.

2. samm

Eraldage valged munakollastest. Valke saab hiljem kasutada teistes roogades. Klopi munakollased suhkru ja kakaopulbriga lahti. Segage hoolikalt, et tükke ei oleks.

Kalla munakollasesegusse ettevaatlikult kohvipiim, klopi vispliga lahti. Lisa rumm. Kui kavatsete lastelauale panna Mocha kreemi, tuleks rumm retseptist välja jätta. Seda on vaja ainult selleks, et anda magustoidule peen aroom. Lastelaua jaoks võite kreemi maitsestada jahvatatud kaneeliga.

3. samm

Pange saadud segu auruvanni ja kuumutage 4-5 minutit pidevalt segades ja laskmata keema minna. Kui segu pakseneb hapukoore konsistentsini, eemaldage see tulelt ja jahutage segamist lõpetamata, vastasel juhul tekivad tükid. Soojas kreemis lisage paisunud ja kurnatud želatiin, segage hoolikalt.

4. samm

Jagage kreem vaasideks ja pange tahenema külma kohta. Kaunista valmis roog riivitud šokolaadi või kohviubadega. Kui teil on valmis vahukoor, on need ka selle magustoidu suurepäraseks kaunistuseks.