• - kodujuust 500 g
  • - vanillisuhkur 1 pakk

Juhised

Samm 1

Koostisosade arv sõltub külaliste arvust. Eeldatavasti peaksid kõik sellise tassi saama. Kõigepealt lõigake ära vahvlikoonuste terav ots. Lõika umbes alumise kolmandikuni. Järgmisena sulata šokolaad veevannis või mikrolaineahjus. See on oluline - sulatamisnõud peavad olema absoluutselt kuivad, vastasel juhul mureneb ja sulab šokolaad tükkidena. Soovitan sulatada kahes partiis - üks alumise kihi jaoks (küpsiste jaoks), teine ülemise kihi jaoks (koonuste jaoks).

2. samm

Valmis magustoidu serveerimiseks on parem kõik küpsised kohe tassi panna, maiustused lahti rullida ja koonused edasiseks tööks ette valmistada, nüüd selgitan, miks: šokolaad tahkub kiiresti, on vaja see üle kanda kondiitritootekott ja pigistage see küpsistele välja, seejärel kleepige kommid. Kõik võtab kõigest umbes 10 minutit, siis hakkab šokolaad tahenema ja kommid ei pruugi kleepuda. Vahvlikoonuse paremaks fikseerimiseks tuleks šokolaadid valida trapetsi või kolmnurga kujul.

Pilt
Pilt

3. samm

Seejärel võite toorikud panna külmkappi 15 minutiks ja teha täidisekreem. Tegelikult võite neid täita ükskõik millega, see on vaid üks võimalustest paljude täidiste jaoks. Sega blenderis kodujuust banaaniviiludega, lisa sinna vanillisuhkur, kakao ja peksid uuesti. Võite seda kahvliga lihvida, kuid segistis osutub see pehmemaks ja õhulisemaks.

Pilt
Pilt

4. samm

Toorikud võtame külmkapist välja. Pange koonus kommidele, lõigatud osa allapoole ja kinnitage see teise partii šokolaadiga. Me katame põhja hästi, vastasel juhul laguneb kõik. Pange see uuesti külmkappi 10-15 minutiks. Pärast šokolaadi tahkumist jääb üle vaid tassi kreemiga täita ja kuivatist "käepide" kinnitada. Fikseerime selle uuesti šokolaadil. Magustoit on valmis!