Sisukord:

Anonim

Toitumisspetsialistid ütlevad, et saleda figuuri säilitamiseks või saavutamiseks peate sööma hommikusööki. Madala kalorsusega söögid päeva alguses aitavad teil lõpuks üles ärgata ja elujõudu juurde saada.

Madala kalorsusega hommikusöök

Mitte nii kaua aega tagasi leidsid toitumisteadlased, et esimene hommikusöök peaks olema kell 7-15 - 7-40 hommikul. Kerget ja toitvat toitu on lihtne kiiresti valmistada.

Kodujuust banaaniga

Võtke:

- 150 g rasvavaba kodujuustu;

- pool banaani;

- mõned terad vaniljesuhkrut.

Jahvata banaan segistis, lisa kodujuust, vanilliin ja vajuta terad uuesti. Võite süüa vaagna koos 2-3 kreekeriga või 1 viilu täisteraleiba. Magustamata roheline tee viib peo lõpule.

Omlett köögiviljadega

Ka selline värvikas, toitev ja kerge hommikusöök valmib kiiresti.

Tema jaoks võtavad nad:

- 100 g brokkolikapsast;

- pool magusat paprikat;

- 2 oravat;

- 60 g lõssipulbrit;

- natuke soola.

Keeda kapsast 7 minutit keevas vees. Lõika kooritud paprika väikesteks viiludeks. Prae köögivilju pannil 5 minutit, lisa neile piima ja soolaga vahustatud valged.

Omlett keedetakse suletud kaane all 5-6 minutit. Võite seda mikrolaineahjus praadida. Selles on mugav süüa järgmist rooga.

Kaerahelbedega hommikusöök

Võtke klaas vett ja lisage sellele veerand tassi kaerahelbed. Kui hommikul pole piisavalt aega pliidi juures seismiseks, segage putru, seejärel pange koostisosad mikrolaineahju spetsiaalsesse nõusse. Pange see 5 minutiks maksimaalsele võimsusele ja jätkake oma äri.

Kui teravili on tavaline, mitte kiiresti seeditav, siis keedetakse seda pliidil 20 minutit ja mikrolaineahjus - 15 minutit. Lisage valmis roale marju või peeneks hakitud õunu, pirne ja tervislik madala kalorsusega hommikusöök on valmis.

Oranž ime

Tehke hommikuse söögikorra jaoks porgandikooke. Keetke 200 grammi porgandeid, jahutage. Riivi apelsiniköögivili peene ja keskmise riiviga. Lisa 2 spl jahu, klopi sisse väike muna. Soola ja segage segu.

Madala kalorsusega hommikusöögiks ärge prae porgandikotlette, vaid aurutage neid.

Saate seda roogi mitmekesistada. Valmistatud porgandimassile lisage mitte jahu, vaid supilusikatäis manna, muna, teelusikatäis rosinaid. Seda tuleb 15 minutit leotada keevas vees. Sega kõik läbi, lisa peeneks hakitud õun, näputäis kaneeli ja teelusikatäis suhkrut.

Kastke kotletid jahu ja auru. See roog on maitsev keefiri, piima või teega.