Kuidas Valmistada Uusaasta Salatit "Viis Minutit"

Sisukord:

Anonim

Uus aasta on suurepärane võimalus hellitada ennast ja lähedasi millegi vapustava ja ebatavalisega. Näiteks võite oma pühade menüü kaunistada maitsva kellakujulise salati "Viis minutit". Mitte asjata öeldakse: „Uut aastat tähistades veedate selle ka. Eredad värvid uusaasta laual pakuvad tuleval aastal kindlasti palju rõõmu.

Samm 1

Keeda kartulid, peet ja porgandid koorega ja jahuta. Aja kokkuhoiuks võite neid eelmisel õhtul keeta. Enne salati alustamist koorige köögiviljad. Kõigist munadest kõvasti keema. Keeda vutimune pärast veekeetmist umbes 4 minutit ja kanamune umbes 10 minutit. Kui need on jahedad, eemaldage kestad.

2. samm

Koori ja haki sibul õhukesteks veerandrõngasteks. Valmistame talle marinaadi. Sega eraldi kausis äädikas ja suhkur, pane sinna sibul ja jäta 5 minutiks seisma. Pärast seda peate selle välja tõmbama ja hästi pigistama.

3. samm

Salati kaunistamiseks pane kõrvale üks porgand, ülejäänud riivi koos peedi, kartuli ja kanamunaga (pane kõik riivitud koostisosad üksteisest eraldi). Lõika marineeritud kurgid kuubikuteks.

4. samm

Lõika vutimunad kaheks. Tükelda till. Viimasena tuleks riivida ka kooritud õunu.

5. samm

Võtke toiduvalmistamisrõngas ja asetage see vaagnale või suurele tasasele plaadile. Me kujundame oma salati, tampides kergelt iga kihi. Kihte hakkame panema järgmises järjestuses: peet, kartul, majonees, marineeritud kurgid, marineeritud sibul, porgand, majonees, õunad, majonees, kanamunad.

6. samm

Puista salati servadele hakitud till. Moodustage 12 tk vutimunaga dial. Tehke porgandist, mille oleme kõrvale pannud, nooled ja numbrid. Lisage salatile veidi heledust, kaunistage jõhvikatega ja hoidke külmkapis 2-3 tundi.