Kuidas Teha Kana- Ja Mozzarellasalatit

Sisukord:

Anonim

Salati jaoks kasutatakse kana vähem rasvast osa, s.t. rind. Rinna ettevalmistamist tuleb käsitleda erilise tähelepanuga, vastasel juhul võite selle lihtsalt kuivada, siis on salat kuiv ja mitte maitsev. Kanasalat sobib suurepäraselt pidulauda ja kindlasti ei jäta külalisi nälga, sest kana on väga rahuldav koostisosa.

Samm 1

Kuumutage ahi temperatuurini 185 ° C. Lõika leivalt koor ära, lõika puru 1, 5 cm kuubikuteks ja aseta küpsetuspaber küpsetusplaadile. Lisage leivatükid, valage oliiviõli ja vähese soolaga, segage.

2. samm

Pange küpsetusplaat ahju ja praadige krutoonid 7–9 minutit kuldpruuniks. Segage praadimise ajal mitu korda, nii et leivakuubikud oleksid ühtlaselt praetud, jahutage.

3. samm

Pange paprikad ahju ja küpseta 8-10 minutit. Tõsta tassile ja kata, jäta 13 minutiks seisma. Seejärel koorige paprika ja eemaldage seemned. Lõika pipar õhukesteks viiludeks.

4. samm

Koori ja haki sibul peeneks. Pange tassile veidi äädikat, sinepit, soola, suhkrut ja pipart. Vala peale oliiviõli, peksake kastmega segistiga korralikult läbi, kuni see emulgeerub. Lisa sibul ja sega.

5. samm

Haki keedetud kana ja aseta salatikaussi. Lisage juust ja valage pool kastmest. Marineeri 10-13 minutit.